Concertarchief

2013 april Laïs A Capella 04 apr - Meeuwen-Gruitrode (Kasteel Gruitrode) juli Laïs 07 jul Vorselaar (Na Fir Bolg Festival) 2012 februari Laïs Full Band - 'Songs we embrace' 23 feb - Dilbeek (CC Westrand) * 24 feb - Tongeren (CC De Velinx) maart Laïs Full Band - 'Songs we embrace' 03 maa - Maaseik (CC Achterolmen) * 16 maa - Essen (GC zaal Rex) * 24 maa - Schoten (De Kaekelaar) * 28 maa - Gent (NTG) april Laïs Full Band - 'Songs we embrace' 21 apr - Lier (Cultuurcentrum) * 26 apr - Beveren (CC Ter Vesten) * 27 apr - Scherpenheuvel (CC Den Egger) * 28 apr - Ninove (CC De Plomblom) * mei Laïs Full Band - 'Songs we embrace' 04 mei - Waregem (CC De Schakel) * 05 mei - Bilzen (CC De Kimpel) * 10 mei - Bornem (CC Ter Dilft) * 11 mei - Vilvoorde (CC Het Bolwerk) * 12 mei - Oud-Turnhout (OC De Djoelen) * 16 mei - Heusden-Zolder (CC Muze) * 18 mei - Avelgem (GC Spikkerelle) * 19 mei - Ieper (Cultuurcentrum) september Laïs Full Band - 'Songs we embrace' 21 sep - Bonheiden (GC 't Blikveld) * 21 sep - Kortrijk-Dutsel (Jos Theys Hoeve) * 22 sep - Dendermonde (CC Belgica) * 27 sep - Aartselaar (Cultuurcentrum) * 28 sep - Harelbeke (CC Het Spoor)* 29 sep - Overpelt (CC Palethe) oktober Laïs Full Band - 'Songs we embrace' 5 okt - Bierbeek (CC De Borre) * 07 okt - Belsele ('t Ey muziekclub) * 11 okt - Menen (CC De Steiger) * 12 okt - Lokeren (Cultuurcentrum) * 13 okt - Blankenberge (CC Casino) * 19 okt - Geraardsbergen (Arjaantheater) * 25 okt - Wemmel (GC de Zandloper) * 26 okt - Wezembeek-Oppem (GC de Kam) * 27 okt - Tienen (CC de Kruisboog) SOLD OUT 
=============
2011 mei : 5 mei - Memphis, TN, (VS) - (Memphis in May Festival - Laïs)
=============
2010 januari : 20 jan - Nieuwegein (De Kom / Nieuwegein Dutch Treat Folk Festival / Lais solo a-capella) * 23 jan - Ternat (CC De Ploter / Close Festival met o.a. Laïs / Laïs a Capella) maart : 26 maa - Steenweck (F) (Laïs a Capella) juli : 25 jul - Selatuinen (NL) (Zondagsconcerten / Laïs a Capella/ augustus : 15 aug - Bever (Musica Sacra / Jorunn Bauweraerts, Tomas de Smet, Myrddin De Cauter, Harald Bauweraerts, Tom Theuns, Annelies Brosens, Nathalie Delcroix / Slotconcert : Laïs-Lenski)
=============
2009 januari : 17 jan - Aalbeke (Sint-Cornelius kerk / Laïs-Lenski) * 24 jan - Waardamme (Kerk / Laïs-Lenski) februari : 8 feb - Bornem (Kasteel d’Ursel / Laïs-Lenski) * 11 feb - Theux (CC Theux / Laïs-Lenski) * 14 feb - Buggenhout (GC De Pit / Benefiet concert voor Erkrido Kom op tegen kanker / Laïs-Lenski) * 19 feb - Louvain-la-Neuve (Ferme du Biéreau / Laïs-Lenski) maart : 20 maa - Asse (B) ('t Smiske / Laïs-Lenski) * 21 maa - Genk (B) (Heilig Hart kerk Winterslag / Laïs-Lenski) * 22 maa -Amsterdam (NL) (Paradiso Kleine zaal / Laïs-Lenski) april : 16 apr - Brussel (B) (Zuiderpershuis / CD-presentation Laïs/Lenski / Laïs-Lenski) mei : 9 mei - Gent (B) ( FNAC winkel / Laïs-Lenski) * 22 mei - Berchem (B) (Koningsblauw-concerten met o.a. Laïs / Laïs-Lenski) * 23 mei - Brugge (B) ( FNAC winkel / Laïs-Lenski) * 23 mei - Brussel (B) (Bozar / Koningsblauw-concerten met o.a. Laïs / Laïs-Lenski) * 24 mei -Genk (B) (Cultureel centrum / Koningsblauw-concerten met o.a. Laïs / Laïs-Lenski) * 25 mei - Gent (B) (NTGent Schouwburg / Koningsblauw-concerten met o.a. Laïs / Laïs-Lenski) juni : 6 jun - Antwerpen (B) ( FNAC winkel / Laïs-Lenski) * 7 jun - Amsterdam (Nl) (Amstelkerk / Laïs-Lenski) september : 6 sep - Antwerpen (B) (Bourlaschouwburg / o.a. Laïs-Lenski) oktober : 9 okt - Leopoldsburg (CC Leopoldsburg / The Cowboy Angels featuring Laïs) * 15 okt - Opwijk (GC Hof ter Hemelrijkck / The Cowboy Angels featuring Laïs) november : 5 nov - Geel (CC De Werft / The Cowboy Angels featuring Laïs) * 15 nov - Amsterdam (Balie / Laïs a Capella) * 21 nov - Sint Niklaas (Stadsschouwburg / Laïs-Lenski) * 23 nov - Radio 1 sessies (Te beluisteren via radio 1 / Stef Kamil Carlens nodigt Laïs Lenski uit / Laïs-Lenski) * 26 nov - Halle (CC 't Vondel / Laïs-Lenski) * 27 nov - Lommel (CC De Adelberg / Laïs-Lenski) december : 4 dec - Kuurne (CC Kuurne / Laïs-Lenski) * 5 dec - Maasmechelen (CC Maasmechelen / Laïs-Lenski) * 13 dec - Deurne (doorlopend vanaf 13:00u / Laïs Lenski)
=============
2008 februari : 1 feb - Scherpenheuvel (CC Den Egger / Laïs & Band) * 8 feb - Mechelen (CC Mechelen / Laïs & Band) * 9 feb - Gistel (CC Zomerloos / Laïs & Band) * 23 feb - Vilvoorde (CC Het Bolwerk / Laïs & Band) * 29 - Hasselt (Muziek-o-Droom / Laïs & Simon Lenski) maart : 1 maa - Lier (CC De Mol / Laïs & Groep) * 12 maa - Rotterdam (NL) (Boekenweek / Laïs & Simon Lenski) * 22 maa - Antwerpen (Dissonant Festival / Arenbergschouwburg) * 28 maa - Gent (BruStuPuntUit / Vooruit) april : 7 apr - Hasselt (CC Hasselt / Laïs & Band) * 12 apr - Peer (CC Poorthuis / Laïs & Band) * 19 apr - Genk (Casino Modern / Laïs & Band) * 23 apr - Roeselare (CC De Spil / Laïs & Band) * 25 apr - Menen (CC De Steiger / Laïs & Band) * 26 apr - Heusden-Zolder (CC De Muze / Laïs & Band) mei : 10 mei - Neerpelt ( Neerpelt Open Air Festival) * 25 mei - Kapellen (Grosso Modo Festival) juni : 8 jun - Tilburg (NL) (Milieucafé - Theater De NWE VORST) * 9 juni - 's Hertogenbosch (NL) (Koningstheater / A capella) * 29 jun - Tongeren ( Stadsmuzikantenfestival / Laïs/Lenski) juli : 24 jul - Gent (Gentse Feesten) augustus : 3 aug - Dranouter (Dranouter Festival) * 30 aug - Lovendegem (Boombalfestival) september : 24 sep - Brussel (Botanique) oktober : 10 okt - Kontich (Martinusoktoberfeesten / Laïs/Lenski) * 30 okt - Torhout ( CC De Brouckere) * 31 okt - Aalst (CC De Werf) november : 7 nov - Antwerpen (De Nachten / Laïs-Lenski) * 13 nov - Eeklo (CC De Herbakker / uitv.) * 29 nov - Beersel (CC De Meent) december : 17 dec - Bierbeek (Sint Hilariuskerk / Laïs-Lenski) * 20 dec - Tongeren (De Velinx)
=============
2007 april : 15 apr - Oisterwijk (NL), Het Boerderijtje (uitverkocht) * 29 apr - Dranouter (Dranouter aan Zee / Laïs & Simon Lenski) juli : 1 jul - Vorselaar (Na Fir Bolg Folkfestival / Laïs & Simon Lenski) * 7 jul - Evergem * 25 jul - Kalmthout (Kalmthoutse Folkstage / Laïs & Simon Lenski) augustus : 15 aug - Lommel (Lommel leeft / Laïs & Simon Lenski) * 18 aug - Deerlijk (Folkfestival Deerlycke / Laïs & Simon Lenski) september : 16 sep - s' Hertogenbosch (NL) (Koningstheater, 14.30u + 20.15u / Laïs & Simon Lenski) * 20 sep - Aartselaar (Aambeeld / Laïs & Simon Lenski) * 21 sep - Diksmuide (Kruispunt / Laïs & Simon Lenski) * 22 sep - Halle (CC 't Vondel / Laïs & Simon Lenski) * 27 sep - Brussel (Ancienne Belgique / CD-voorstelling The Ladies' Second Song') * 29 sep - Diest (Sint-Catharinakerk / Laïs & Simon Lenski) * 30 sep - Scherpenheuvel (Den Egger / Laïs & Simon Lenski) oktober : 4 okt - Olen ( Parochiekerk Sint-Jozef-Olen / Laïs & Simon Lenski) * 5 okt - Dendermonde (Onze-Lieve-Vrouw Kerk / Laïs & Simon Lenski) * 13 okt - Haarlem (NL) (Patronaat) * 21 okt - Utrecht (NL) (Tivoli De Helling / The Ladies' Second Song) * 24 okt - Nijmegen (NL) (Doornroosje / The Ladies' Second Song / Laïs + support) * 27 okt - Leffinge-Middelkerke (Zaal De Zwerver / The Ladies' Second Song) * 31 okt - Antwerpen (De Roma / The Ladies' Second Song) november : 5 nov - Brussel (Ancienne Belgique / The Ladies' Second Song) * 8 nov - Gent (Handelsbeurs) * 9 nov - Turnhout (De Warande) december : 28 dec - Koksijde (Kerk Koksijde / Laïs & Simon Lenski)
=============
2006 februari : SAINT AMOUR-LITERATUURPROJECT MUZIKALE OMLIJSTING door LAÏS (2 nummers a capella) en Transparant. AUTEURS: Remco Campert (NL), Hugo Claus (B), Anna Enquist (NL), Gerrit Komrij (NL), Tom Lanoye (B), Bart Moeyaert (B), Erwin Mortier (B), Frans Thomése (NL) 8 feb - Barendrecht (NL) (Theater Het Kruispunt) * 9 feb - Enschede (NL) (Twentse Schouwburg) * 10 feb - Eindhoven (NL) (Stadsschouwburg) * 11 feb - Breda (NL) (Chassé Theater) * 12 feb - Drachten (NL) (Schouwburg De Lawei) * 14 feb - Alkmaar (Theater De Vest) * 17 feb - Tilburg (NL) (Theaters Tilburg) * 18 feb - Gouda (NL) (Goudse Schouwburg) * 19 feb - Arnhem (NL) (Schouwburg Arnhem) * 20 feb - Amsterdam (NL) (Stadsschouwburg) * 23 feb - Groningen (NL) (Stadsschouwburg) * 24 feb - Amersfoort (NL) (Theater De Flint). maart : 17 maa - Zaandam (NL) (De Kade / Laïs A Capella) april : 21 apr - Antwerpen (Sportpaleis / Nekka-Nacht) * 22 apr - Herzele (GC De Steenoven / Laïs a capella) mei : 12 mei - Leuven (Predikherenkerk / Laïs & Vlaams Radio Koor) (uitv.) * 13 mei - Knokke-Heist (C.C. Scharpoord / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 14 mei - Brugge (Stadsschouwburg / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 16 mei - Hasselt (Virga Jesse Basiliek / Laïs & Vlaams Radio Koor) (uitv.) * 17 mei - Antwerpen (Arenbergschouwburg / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 18 mei - Mol (C.C. 't Getouw / Laïs & Vlaams Radio Koor) (uitv.) * 19 mei - Bornem (C.C. Ter Dilft / Laïs & Vlaams Radio Koor) (uitv.) * 20 mei - Beveren (C.C. Ter Vesten / Laïs & Vlaams Radio Koor) (uitv.) * 24 mei - Tongeren (C.C. De Velinx / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 25 mei - Peer (C.C. 't Poorthuis / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 26 mei - Aalst (C.C. De Werf / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 27 mei - Koksijde (C.C. Casino / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 28 mei - Lommel (C.C. De Adelberg / Laïs & Vlaams Radio Koor) * 30 mei - Brussel (Flagey, Studio 4) juli : 10 jul - Oostende (Sint-Petrus- & -Pauluskerk / a capella) * 21 jul - Loon Plage (F) (Fêtes Tilleul) september : 16 sep - Oedelem (kasteel) oktober : 1 okt - Antwerpen (0110 - Concerten voor verdraagzaamheid) * 1 okt - Brussel (0110 - Concerten voor Verdraagzaamheid)
=============
2005 januari : 8 jan - Bonheiden * 18 jan - Amsterdam (NL) (Brakke Grond / showcase - cd-voorstelling Nederland) februari : 19 feb - Groningen (NL) (Oosterpoort) * 22 feb - Venray (NL) (Schouwburg) * 26 feb - Rotterdam (NL) (Theater Zuidplein) * 27 feb - Amsterdam (NL) (De Kleine Komedie / uitv.) maart : 7 maa - Den Bosch (NL) (Koningstheater / uitv.) april : 22 apr - Adegem (Apostelfeesten) * 22 apr - Gent (The Comcerts / Colour of Music) mei : 3 mei - Lille (F) (Amphithéatre Vauban / A Capella) * 8 mei - Boom (Mano Mundo Festival) * 13 mei - Nieuwpoort (Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 14 mei - Nieuwpoort (Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 15 mei - Nieuwpoort (Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) juni : 24 jun - Genk (On Stage Festival / full band) * 30 jun - Doornzele (Rock voor Specials) juli : 8 jul - Leuven (Beleuvenissen) * 11 jul - Brussel (B) (11-Juli Viering / A capella) * 29 jul - Kalmthout (Bogerfeesten / full band) augustus : 7 aug - Dranouter (Folkfestival Dranouter / Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 20 aug - Dendermonde (Begijnhoffeesten) * 27 aug - Waregem (Bockor Music 2005 / full band) september : 3 sep - Stekene (CrammerocK) * 25 sep - Buggenhout ( Patattenmolen) oktober : 6 okt - Paris (F) (Amphithéâtre Bastille / Saint Amour / A capella) * 13 okt - Leuven (Schouwburg / Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 15 okt - Borgerhout (De Roma / Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 21 okt - Turnhout (CC De Warande / Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 23 okt - Roeselare (CC De Spil / Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 27 okt - Dilbeek (CC De Westrand / Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) * 29 okt - Lier (CC De Mol / Thalassa! Thalassa! / Laïs & Rum) november : 4 nov - Austerlitz (NL) (Beauforthuis / A capella) * 12 nov - Utrecht (NL) (Jaarbeurs Taalcongres / A capella) - 12 nov - Tilburg (NL) (Stranger than Paranoia Festival / A capella) december : 10 dec - Ottignies (Louvain-la-Neuve) (Grange du Douaire / A capella) * 16 dec - Antwerpen (Kunst & Vliegwerk / A capella)
=============
2004 februari : SAINT AMOUR-LITERATUURPROJECT (Jonathan Ames (USA), Hafid Bouazza (Nl), Hugo Claus (B), Frans Denissen (B), Tjitske Jansen (Nl), Jef Lambrecht (B), Hagar Peeters (Nl), David Henry Sterry (USA), P. F. Thomése (NL), Jean-Philippe Toussaint (B), Dimitri Verhulst (B) / Muzikale omlijsting door LAÏS (2 songs) en het Ensor Strijkkwartet & Roel Dieltiens (B) 13 feb - Sint-Niklaas (Stadsschouwburg) * 14 feb - Brussel (Ancienne Belgique) * 15 feb - Gent (Vooruit) * 16 feb - Antwerpen (Bourla) * 17 feb - Mechelen (Stadsschouwburg) * 18 feb - Aalst (De Werf) * 19 feb - Roeselare (De Spil) * 20 feb - Hasselt (Cultureel Centrum) * 21 feb - Turnhout (De Warande) * 22 feb - Knokke (Scharpoord) * 23 feb - Leuven (Schouwburg) maart : 4 maa - Leeuwarden (NL) (Schouwburg De Harmonie / uitv.) * 6 maa - Hoogeveen (NL) (Theater De Tamboer) * 10 maa - Sittard (NL) (Stadsschouwburg) * 11 maa - Waalwijk (NL) (Theater De Leest) * 12 maa - Breda (NL) (Chassé Theater) * 13 maa - Den Bosch (NL) (Koningstheater) * 19 maa - Leiden (NL) (Stadsgehoorzaal) * 20 maa - Middelburg (NL) (Stadsschouwburg) * 26 maa - Bergeijk (NL) (De Kattendans) * 27 maa - Balk (NL) (Zalencentrum de Treemter) * 28 maa - Kerkrade (NL) (Theater Kerkrade) april : 27 apr - Brussel (Ancienne Belgique) * 28 apr - Gent (Handelsbeurs) * 29 apr - Borgerhout (De Roma) mei : 9 mei - Metz (F) (FolkStock Festival) juli : 10 jul - Turnhout (Turnhoutse VRIJ-dagen) * 29 jul - Vaux-sur-Mer (F) (Festi'Vaux Festival / a capella) augustus : 1 aug - Deurne (Rivierenhof) * 3 aug - Lokeren (Lokerse Feesten) * 6 aug - Dranouter (Folkfestival Dranouter) september : 19 sep - Leffinge (Leffingeleuren) * 23 sep - Turnhout (De Warande) * 24 sep - Tongeren ( De Velinx) * 25 sep - Sint-Niklaas (Stadsschouwburg) * 30 sep - Deurne (Cultureel Centrum) oktober : 1 okt - Maaseik (CC Achterolmen) * 2 okt - Beveren (CC Ter Vesten) * 3 okt - Roeselare (De Spil) * 8 okt - Aalst (CC De Werf / uitv.) * 9 okt - Baarle-Nassau-Hertog (B/N) (Grensincidenten) * 15 okt - Lier (CC De Mol) * 16 okt - Genk (CC Casino) * 22 okt - Leuven (Stadsschouwburg / uitv.) * 23 okt - Vilvoorde (CC Het Bolwerk) * 27 okt - Brugge (Stadsschouwburg / uitv.) * 28 okt - Bornem (CC Ter Dilft) * 30 okt - Wemmel (CC De Zandloper) november : 3 nov - Kortrijk (Schouwburg) * 5 nov - Alsemberg (CC De Meent) * 11 nov - Neerpelt (Sportcentrum Dommelhof) * 13 nov - Rotterdam (NL) (De Doelen) * 19 nov - Marche-en-Famenne (Maison de la Culture) december : 17 dec - Antwerpen (Elisabethzaal)
=============
2003 februari : A LA CAPELLA - Laïs & Ludo Vandeau (A capella minitournee langs Vlaamse kerken en kapellen) 2 feb - Evergem (15.00u / uitverkocht / Sint-Kristoffelkerk) * 2 feb - Evergem (18.00u / extra concert / Sint-Kristoffelkerk) * 9 feb - Dranouter (15.00u / uitverkocht / Sint-Jan de Doperkerk Dranouter) * 9 feb - Dranouter (19.00u / extra concert / Sint-Jan de Doperkerk Dranouter) * 16 feb - Mariekerke (15.00u / uitverkocht / Kerk Mariekerke) * 16 feb - Mariekerke (18.00u / extra concert / Kerk Mariekerke) * 23 feb - Tongeren (15.00u / uitverkocht / Begijnhofkerk Tongeren) * 23 feb - Tongeren (18.00u / extra concert / Begijnhofkerk Tongeren) maart : A LA CAPELLA - Laïs & Ludo Vandeau (A capella minitournee langs Vlaamse kerken en kapellen) 9 maa - Handzame (15.00u / uitverkocht / Kerk Handzame) * 9 maa - Handzame (18.00u / uitverkocht / extra concert / Kerk Handzame) * 16 maa - Leuven (15.00u / uitverkocht / Predikherenkerk Leuven) * 16 maa - Leuven (18.00u / uitverkocht / Predikherenkerk Leuven) * 23 maa - Sint-Truiden (15.00u / uitverkocht / Academiezaal) * 23 maa - Sint-Truiden (18.00u / extra concert / Academiezaal) * 30 maa - Diest (15.00u / uitverkocht / Begijnhofkerk) * 30 maa - Diest (18.00u / uitverkocht / extra concert / Begijnhofkerk) april : 27 apr - Lier (uitverkocht / Begijnhofkerk / A LA CAPELLA - LAÏS en LUDO VANDEAU) augustus : 3 aug - Dranouter (Folkfestival Dranouter / 'A la Capella' - Laïs & Ludo Vandeau) * 21 aug - Gooik (AVONDFEESTIVAL / 'A LA CAPELLA' - Laïs & Ludo Vandeau) november : 15 nov - Antwerpen (Carolus Borromeus Kerk / 'A LA CAPELLA' - Laïs & Ludo Vandeau) * 30 nov - Maaseik (Sint-Catharinakerk / 'A LA CAPELLA' - Laïs & Ludo Vandeau) december : 18 dec - Mechelen (Minderbroederskerk / 'A la Capella' - Laïs & Ludo Vandeau) * 20 dec - Olen (Kerk van Sint-Jozef-Olen / 'A la Capella' - Laïs & Ludo Vandeau
=============
2002 januari : 19 jan - Haarlem (Nl) (Patronaat) * 20 jan - Uden (Nl) (De Pul) * 26 jan - Deventer (Nl) (Het Burgerweeshuis) * 27 jan - Tilburg (Nl) (International Folk Festival) * 30 jan - Brussel (Koninklijk Circus / a capella - support Alain Souchon) februari : 20 feb - Brussel (Koninklijk Circus / a capella - support Alain Souchon) * 24 feb - Antwerpen (Puur Muziek / Lokatie: Arenbergschouwburg) maart : 6 maa - Angoulême (F) * 12 maa - Hageneau (Théâtre municipal / Polyphonies vocales) * 13 maa - Belfort (F) * 15 maa - Paris (F) * 20 maa - Vanves (Chorus des Hauts-de-Seine / Theâtre Vanves / LAÏS - Les Belles Lurettes) * 22 - Liège (Nuits Celtes) april : 19 apr - Antwerpen (Nekka-Nacht / Sportpaleis) juli : 5 jul - Carnoux (F) (Festival les Voix d'Or 2002 / Cynodrome / LAÏS - I Muvrini) * 13 jul - Orléans (F) (Fête de la Ville / Le Campo Santo) * 18 jul - Aubenas (F) (Festival Nuits Passion Maestro) * 19 jul - Annecy (F) (Festival du Kiosque / Le kiosque à musique) * 20 jul - St.-Florentin (Festival en 0the / Théâtre de verdure) * 22 jul - Quimper (Festival de Cornouailles / Jardin de l'Eveché / LAÏS - Dominig Bouchaud) * 27 jul - Flobecq (Dialecta Music Festival / Site de la Crête / LAÏS - Chango - Ceux qui marchent debout - Orichas) * 28 jul - Loon-Plage (F) augustus : 3 aug - Lokeren (Lokerse Feesten) * 10 aug - Lesneven (F) (Festival de la Côte des Légendes / Salle Saint-François) * 14 aug - Chateauroux (F) (Darc Stage - Festival / Place Voltaire) * 15 aug - Châlons-en-Champagne (F) (11e Festival des Musiques d'Ici et d'Ailleurs / Place de la République) * 24 aug - Huy (Festival d'Art / Couvent des Frères Mineurs / LAÏS a capella) * 30 aug - Torhout (Feeling the World / domein Kasteel d'Aertrycke / Mariza - Laïs - Miriam Makeba) september : 6 sep - Tournai (Voix d'Ange Festival de Wallonie / La Filature de Lin / Ys - Laïs) * 6 sep - Avelgem (Krakrock) * 7 sep - Bellaing (F) (Fête Médiévale) * 8 sep - Mouilleron le Captif (F) (Festival Face et Si) * 27 sep - Saint-Germain en Laye (F) (L'Estival / théâtre Alexandre Dumas / LAÏS a capella support act for Tri Yann) oktober : 8 okt - Abbeville (F) (Théâtre Municipal) * 9 okt - Nevers (F) (Théâtre Municipal) * 10 okt - Bron (Lyon/F) (Espace Albert Camus) * 11 okt - Schiltigheim (F) (Salle des Fêtes) * 12 okt - Petit-Couronne (F) (Le Sillon) december : 23 dec - Brussel (The Symphonic Alternative / Vorst Nationaal / Flip Kowlier - Gert Bettens - Joost Zweegers - Piet Goddaer - LAÏS - Mauro Pawlowski - Ronny Mosuse - Starflam - The Paranoïacs - Koen Buyse
=============
2001 januari : 5 jan - Veldhoven (Nl) (Theater De Schalm) * 11 jan - Zwolle (Nl) (Stadsschouwburg Odeon) * 12 jan - Naaldwijk (Nl) (De Naald) * 13 jan - Antwerpen (De Nachten) * 16 jan - Venlo (Nl) (De Maaspoort) * 19 jan - Utrecht (Nl) (MC Vredenburg) * 20 jan - Amsterdam (Nl) (Melkweg) * 30 jan - Chartres de Bretagne (F) (CC Le Pôle Sud) * 31 jan - Rezé (F) (A.R.C.) februari : 2 feb - Fougères (F) (CC Juliette Drouais) * 3 feb - St. Barthélémy d'Anjou (F) (Théâtre de ville) * 4 feb - Bressuire (F) (Théâtre) * 6 feb - Trégueux (F) (Bleu Pluriel) * 8 feb - Roeselare (De Spil) * 10 feb - Gent (Fnac / A capella mini concert) * 16 feb - Tongeren (De Velinx) * 17 feb - Antwerpen maart : 2 maa - Geel (De Werft) * 24 maa - Essen (De Rex) * 29 maa - Brussel (Ancienne Belgique) * 31 maa - Leuven (Fnac / A capella mini concert) * 31 maa - Utrecht (NL) (Nacht van de Poëzie) mei : 5 mei - Vlissingen (Nl) (Bevrijdingsfestival / A capella mini concert + gitaar) juni : 2 jun - Brussel (Fnac Event) * 5 jun - Maastricht (NL) (Jubileumfestival) * 30 jun - Werchter ( Rock Werchter) juli : 6 jul - Rudolstadt (D) (Tanz & Folkfest) * 7 jul - Rudolstadt (D) (Tanz & Folkfest) * 9 jul - Brussel (Chapeau Europa) * 15 jul - Calais (F) (Festival Côte d'Opale / support Henri Salvador) * 21 jul - Tullins (F) (Sur la route de Tullins ...) * 22 jul - Apt (F) (Cour Jean Gioni) * 27 jul - Kalmthout (Bogerfeesten) * 28 jul - Vauville (F) (Festival Vents d'Esquina) augustus : 4 aug - Dranouter (Folkfestival Dranouter) * 14 aug - Leuven (Marktrock) * 25 aug - Biddinghuizen (NL) (Lowlands Festival) * 29 aug - Brussel (Boterhammen in de stad) * 29 aug - Middelburg (NL) (Zeeland Nazomer Festival) september : 2 sep - Coudekerque-Branche (F) (Fête de la Flandre et de la nature) * 16 sep - Leffinge (Leffingeleuren) * 21 sep - China (China Tour / a capella) * 22 sep - China (China Tour / a capella) * 23 sep - China (China Tour / a capella) * 24 sep - China (China Tour / a capella) * 25 sep - China) (China Tour / a capella) * 26 sep - China (China Tour / a capella) oktober : 3 okt - Turnhout (CC De Warande) * 5 okt - Bornem (CC Ter Dilft) * 6 okt - Hasselt (Cultureel Centrum) * 10 okt - Leuven (Sportzaal De Nayer) * 11 okt - Aalst (CC De Werf) * 12 okt - Maasmechelen (Cultureel Centrum (Schouwburg) * 20 okt - Kortrijk (Stadsschouwburg) * 25 okt - Paris (F) (La Scène) * 26 okt - Amsterdam (NL) (Crossing Border festival) * 27 okt - Lier (Cultureel Centrum) november : 15 nov - Nijmegen (NL) (Doornroosje) * 16 nov - Oss (NL) (Theater De Lievekamp) * 18 nov - Den Haag (NL) (Theater Diligentia) * 22 nov - Zwolle (NL) (JC Hedon) * 23 nov - Drachten (NL) (De Lawei) * 24 nov - Hoogeveen (NL) (De Tamboer) * 25 nov - Villebon-sur-Yvette (F) (Festival Efferv'Essonne / Le Grand Dôme) * 28 nov - Veghel (NL) (De Blauwe Kei) * 29 nov - Kerkrade (NL) (Theater Kerkrade) * 30 nov - Breda (NL) (Chassé Theater) december : 4 dec - Lannion (F) (Le Carré Magique) * 13 dec - Utrecht (NL) (Tivoli) * 14 dec - Eindhoven (NL) (De Effenaar) * 21 dec - Leiden (Nl) (Leidse Schouwburg) * 22 dec - Rotterdam (NL) (Nighttown) * 23 dec - Apeldoorn (NL) (De Gigant)
=============
2000 januari : 08 jan - Caen (F) (support act Sting European Tour) * 14 jan - Lint * 20 jan - Montpellier (F) (support act Sting European Tour) * 21 jan - Marseille (F) (support act Sting European Tour) * 22 jan - Aalst * 23 jan - Tilburg (NL) International Folk Festival) * 27 jan - Wemmel * 28 jan - Sint-Truiden * 29 jan - Peer februari : 04 feb - Bornem * 05 feb - Ravels * 10 feb - Zwolle (NL) * 12 feb - Valladolid (SP) * 14 feb - Madrid (SP) * 15 feb - Pontevedra (SP) * 17 feb - Aranda De Duero (SP) * 19 feb - Koksijde * 25 feb - Landgraaf (NL) * 26 feb - Malle * 27 feb - Brussel (Combinne-crossover) maart : 3 maa - Hasselt * 4 maa - Bilzen * 7 maa - Brussel (Zamu-Awards / Laureaat voor "Beste Zang") * 9 maa - Antwerpen * 11 maa - Wevelgem juni : 10 jun - Hilvarenbeek (Nl) (Elastiek Festival) * 11 jun - Landgraaf (Nl) (Pinkpop) * 21 jun - Strasbourg (F) (Fête de la Musique) * 28 jun - Evergem (Rock for Specials) juli : 1 jul - Werchter(B) (Rock Werchter) * 26 jul - Madrid (Sp) (El Conde Duque / & Budino) augustus : 5 aug - Piazza Sant'Agata (San Marino) (Etnofestival) * 6 aug - Alessandria (I) (Piazetta della Lega) * 9 aug - Lokeren (B) (Lokerse Feesten) * 13 aug - Eindhoven (NL) (Folkwoods) * 24 aug - Spijkenisse (Nl) (Binnenstadsfestival) * 27 aug - Amsterdam (Nl) (Uitmarkt) september : 3 sep - Maastricht (Nl) (Vrijthof) * 4 sep - Nijmegen (Nl) (Universiteit) * 17 sep - Amsterdam (Nl) (Kleine Comedie / Showcase) november : 11 nov - Brussel (Paleis voor Schone Kunsten) * 29 nov - Gent (Vooruit) december : 1 dec - Den Bosch (Nl) (Koningstheater) * 2 dec - Emmeloord (NL) ('t Voorhuys) * 4 dec - Antwerpen (Bourla) * 6 dec - Leiden (Nl) (Leidse Schouwburg) * 7 dec - Enschede (Nl) ( Twentse Schouwburg) * 8 dec - Terneuzen (Nl) (Zuidlandtheater) * 10 dec - Bergeijk (Nl) (De Kattendans) * 14 dec - Tilburg (Nl) ( 013) * 16 dec - Bergen-op-Zoom (Nl) * 16 dec - Spijkenisse (Nl) (De Stoep) * 17 dec - Papendrecht (Nl) (Theater de Willem) * 20 dec - Breda (Nl) (Chasse Theater) * 21 dec - Maastricht (Nl) (Theater aan het Vrijthof) * 22 dec - Weert (Nl) (Munttheater)
=============
1999 januari : 15 jan - Asse-Zellik * 21 jan - Brussel (Winterfolk) februari : 05 feb - Brugge (Brugges Festival) * 13 feb - Antwerpen (FNAC) * 14 feb - Strombeek-Bever * 18 feb - Turnhout * 21 feb - Leuven * 25 feb - Deurne * 27 feb - Wijnegem (FNAC) maart : 13 maa - Oudenaarde * 31 maa - Gent (Vooruit) april : 28 apr - Amsterdam (NL) (Paradiso) mei : 21 mei - Brussel (AB) juni : 20 jun - Tilburg (NL) (Festival Mundial) * 22 jun - Paris (F) (L'Olympia - I Muvrini) * 26 jun - Deurne juli : 04 jul - Fougères (F) (Festival de Fougères) * 09 jul - Strasbourg (F) (Festival de Babel) * 11 jul - Kortrijk * 18 jul - Nijmegen (NL) (Valkhof Affaire) * 19 jul - Quimper (F) (Festival de Cornouaille) * 25 jul - Portel Plage (F) (Festival de la Cote D'Opale) augustus : 07 aug - Dranouter (Folkfestival) * 09 aug - Den Bosch (NL) (Boulevard) * 12 aug - Ainsa (SP) (Festival de Castillo) * 27 aug - Spijkenisse (NL) (Binnenstadsfestival) * 28 aug - Biddinghuizen (NL) (Lowlands Festival) september : 09 sep - Heusden-Zolder * 18 sep - Château Thierry (F) (4e Journées du Patrimoine Vivant) * 19 sep - Leffinge (Leffingeleuren) * 24 sep - Beveren * 25 sep - Beersel oktober : 08 okt - Lokeren * 09 okt - Den Haag (NL) (Crossing Border Festival) * 25 okt - Gent * 29 okt - Houthalen-Helchteren november : 05 nov - Dendermonde * 07 nov - Essen * 11 nov - Bissegem * 27 nov - Kraainem december : 04 dec - Eksel * 18 dec - Torhout
=============
1998 februari : 22 feb - Leuven (Kapel Romaanse Poort) november : 07 nov - Mechelen * 08 nov - Antwerpen
=============
1996 augustus : 05 aug - Dranouter (Folkfestival)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *